Pousada Da Vila
Dit comfortabele Pousada Da Vila Aracariguama hotel, dat op 3 km afstand van Vista Verde Golf Club ligt, biedt toegang tot bezienswaardigheden van Aracariguama.
Het centrum van Aracariguama kan worden bereikt binnen 10 minuten lopen van dit hotel, en culturele locaties zoals het Mine Museum liggen op 10 minuten rijafstand. Binnen 20 minuten rijden van dit hotel in Aracariguama kunnen gasten Cotia bezoeken. Praça Santos Dumont bevindt zich op een korte afstand van Pousada Da Vila Aracariguama.
Binnen 2 km afstand van de accommodatie, Churrascaria Borsatto serveert Braziliaanse maaltijden.
- Luchthavens
- Luchthaven Congonhas54 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Tuin
Diensten
- Roomservice
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- 🌇
Hoe lang duurt het om vanaf Pousada Da Vila hotel naar het stadscentrum te gaan?
Het kost een wandeling van 10 minuten om in het stadscentrum van Pousada Da Vila hotel te komen. - ✈
Hoe ver is de luchthaven Congonhas van Pousada Da Vila hotel?
Congonhas luchthaven en Pousada Da Vila hotel zijn gescheiden door een 55 km afstand. - 🚗
Waar kunnen we onze auto parkeren in Pousada Da Vila hotel?
Pousada Da Vila hotel biedt een parkeerplaatsen aan zijn gasten. - 🕗
Hoe laat moeten we van onze kamer in Pousada Da Vila hotel uitchecken?
Klanten van Pousada Da Vila hotel moeten tot 11:00 uitchecken. - 💵
Hoeveel kost het om een kamer te boeken in dit hotel in Aracariguama?
De gemiddelde prijs van een kamer in dit hotel in Aracariguama is $49. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel. - ❓
Welke betaalmethode is beschikbaar bij dit hotel in Aracariguama?
Gasten van dit hotel in Aracariguama kunnen betalen met Visa, JCB en Maestro.